Polski English

O Firmie

Firma INTRAHOUSE świadczy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie województwa mazowieckiego, a w szczególności powiatu legionowskiego. Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz nieruchomości gruntowych. Zapewniamy naszym klientom kompleksowe usługi począwszy od kompletowania i sprawdzenia niezbędnych dokumentów, poprzez profesjonalną reklamę, wyszukanie kontrahenta, proces negocjacji, pomoc przy finalizacji transakcji, kończąc na protokole zdawczo-odbiorczym.

Stanowimy dynamiczny zespół z dużym doświadczeniem popartym wieloletnią pracą na rynku nieruchomości i setkami przeprowadzonych transakcji. Wypełniając wymogi ustawy o gospodarce nieruchomościami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej obejmujące nasze działania. Licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 16487.

Zachęcamy do nawiązywania z nami współpracy. Zapewniamy fachowość i rzetelność przy transakcjach prowadzonych za naszym pośrednictwem.

Intrahouse - Agencja nieruchomości

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego